Časopisy

Vzorky receptářů Dr. Oetker zdarma

Když pošlete 10 čárových kódů z výrobků Dr.Oetker, zajistíte si pravidelné zasílání receptářů Dr.Oetker s zajímavými recepty až domů. Viz níže.

Newsletter módní značky Halens. Nejen vzorek zdarma, ale pravidelný odběr

Pokud Vás zajímají novinky ze světa módy, přihlaste se k odběru newsletteru značky Halens. Dostanete nejen vzorek zdarma, tento newsletter Vám bude pravidelně chodit na Váš e-mail. Stačí vyplnit formulář.

Krása našeho domova jako vzorek zdarma

Stačí vyplnit formulář a na Vaši adresu Vám přijde ukázkové číslo časopisu Krása našeho domova, a to jako vzorek zdarma.

Rock Fashion: Žádný vzorek zdarma, ale rovnou celý katalog

Nejen vzorek zdarma. Z Rock Fashion si můžete zdarma stáhnout originální více než 60-ti stránkový katalog rockové módy. Boty značek STEEL BOOTS, NEW ROCK, SENDRA, módní značky IRON FIST, ROCK EAGLE, BRIXTON, REPULSE WEAR a mnoho dalších doplňků naleznete v katalogu. Pro jeho stažení se stačí jen přihlásit.

Kompletní informace pro dovolenou v Rakousku zdarma

Brožura Konečně v cíli, která Vám bude jako vzorek zdarma zaslána po vyplnění formuláře, přináší důležité informace pro Vaši dovolenou v Rakousku.

Prospekty o dovolené v Rakousku - vzorky zdarma

Na základě objednávky Vám budou zdarma zaslány jako vzorky zdarma vybrané prospekty (maximálně 3 kusy) o dovolené v Rakousku. Výběr z 19 druhů prospektů.

Kniha Cesta manažéra z pekla zcela zdarma

Objednejte si zdarma slovenskou knihu Cesta manažéra z pekla. Možno zaslat poštou nebo elektronicky. Nejen pár stránek jako vzorek, ale celá kniha zdarma.

Audiokniha Pes baskervillský ke stažení zdarma

Stáhněte si Zdarma Audioknihu Pes baskervillský nikoliv jako vzorek zdarma, ale celou zdarma!

Vyzkoušejte časopis Počítač pro každého jako vzorek zdarma

Počítač pro každého je nejprodávanější počítačový časopis a je určen pro celou rodinu. Čtrnáctideník je zaměřený především na začínající a středně pokročilé uživatele osobních počítačů. Také vzorek zdarma přináší tipy, triky, podrobné praktické návody pro snadnou práci s počítačem a také testy jednotlivých počítačových komponent a sestav. Objednejte si jedno číslo časopisu jako vzorek zdarma.

Vzorový výtisk časopisu Marketing&Media zdarma

Každé pondělí přináší nejen aktuální informace o dění v oboru, ale i podrobné a analytické články ze světa marketingu, reklamy a médií. To vše je doplněno o data a komentáře.

Vzorový výtisk časopisu si můžete objednat na uvedeném odkazu.

v2