Nápoje

Objednejte si zdarma půjčení kávovaru Lavazza BLUE

To tu ještě nebylo! Společnost Lavazza Vám dodá kávovar Lavazza BLUE dle Vašeho výběru, a to zcela zdarma, tedy na otestování jeho kvalit a jako vzorek zdarma. Kávovar Vám firma půjčí na předem dohodnutou dobu, po kterou od ní budete pravidelně odebírat kapsle pro přípravu kávy jako vzorky zdarma.

Vzorky receptářů Dr. Oetker zdarma

Když pošlete 10 čárových kódů z výrobků Dr.Oetker, zajistíte si pravidelné zasílání receptářů Dr.Oetker s zajímavými recepty až domů. Viz níže.

Bats Blood, víno z Banátu, jako vzorek zdarma

Bats Blood, v překladu netopýří krev, je víno původem z Banátu, tedy z pomezí Srbska a Rumunska. Napište si o vzorek zdarma, je to odzkoušené...

Neuvěřitelné! Vzorky koktejlů zdarma

Provozujete bar, klub, kavárnu, restauraci či jiné gastro zařízení?
Využijte možnosti získání vzorku luxusních alkoholických koktejlů zdarma!

Káva v pražské kavárně Caféidoskop zdarma jako vzorek

Máte chuť na kávu v romantickém místě Prahy, ale nemáte peníze? Kavárna Caféidoskop Vám umožní dostat kávu jako vzorek zdarma. Stačí vyplnit formulář a zaslaný kupon pak v kavárně předložíte.

Vzorky zdarma - Beba 2 Pro

Pokračovací kojenecké výživy určené pro děti od ukončeného 6. měsíce, po dohodě s lékařem možné již od ukončeného 4. měsíce a juniorské pokračovací výživy určené pro děti od ukončeného 10. měsíce. V kritickém období zavádění nemléčných příkrmů je dítě vystaveno vyššímu riziku vzniku infekcí a průjmů. Výrobky BEBA Pro a BEBA H.A. Premium přirozeně posilňují obranyschopnost díky obsahu aktivních bakterií Bifidus BL, které se nacházejí ve střevě plně kojených dětí.
Chcete vyzkoušet BEBA 2 Pro?? Kontaktujte nás na infolince Nestlé 800 135 135 a rádi Vám vzorek zašleme!

Vzorky zdarma - Café Jordán

Káva Café Jordán je pražena pouze z nejkvalitnějších kávových bobů dostupných na světovém trhu. Výroba je zásadně ruční a velmi přísně sledovaná. Směsi jsou zcela unikátní a způsob přípravy zaručuje stejnoměrné zabarvení i velikost kávových zrn. Ochutnejte kávu Café Jordán a sami posuďte její výjimečnou chuť a intenzivní vůni. Objednejte si vzorky zdarma.

Vzorky kávy Nescafé Green Blend zdarma

Dočetli jste se o nové kávě NESCAFÉ Green Blend a rádi byste ji ochutnali? Pošlete 3 svým přátelům pozvánku k návštěvě stránek Nescafé Green Blend a bude Vám za odměnu poslán, na Vámi uvedenou adresu, vzorky kávy zdarma.

Vzorek brazilské kávy zdarma

Pokud vložíte odkaz na svoje webové stránky, získáte vzorek brazilské kávy zdarma.

Vyzkoušejte zdarma kávovar Lavazza Blue

Nabízejí Vám jedinečnou službu. Nejste si jisti kvalitou kávy nebo kávovarů Lavazza Blue? Pochybujete o jednoduché obsluze a údržbě? Zapůjčí Vám zcela zdarma kávovar Lavazza Blue na 3 dny a dájí Vám několik kapslí kávy Lavazza, abyste si vše mohli v klidu vyzkoušet. Půjčením kávovaru se k ničemu nezavazujete. Po uplynutí 3 dnů se můžete sami rozhodnout, zda je pro Vás Lavazza Blue to pravé.
v2