DVD

Prezentační DVD/CD Zahrada na klíč jako vzorek zdarma

Prezentace firmy Igor Písař - Zahrady na klíč, kterou si můžete jako vzorek zdarma stáhnout z odkazu níže, Vám přiblíží práci firmy a možná Vám pomůže při hledání inspirace pro Vaši zahradu.

Nové DVD jako vzorek zdarma s cviky pro posílení svalů pánevního dna

Objednejte si jako vzorek zdarma nové výukové DVD s názornými ukázkami a sestavami cviků, jejichž správné a pravidelné praktikování přináší údajně velmi dobré výsledky, a to až v 80 % případů. Začněte správně cvičit už dnes a objednejte si vzorek zdarma. Spolu s DVD si můžete současně - rovněž jako vzorky zsdarma - objednat další materiály a vzorky zdarma.

Program ProMaminky pro těhulky a rodičky na DVD jako vzorek zdarma

ProMaminky je nový program vytvořený speciálně pro těhotné ženy a čerstvé maminky, který Vám díky zpevnění hlavních svalových skupin pomůže získat zpět kontrolu nad svým tělem i po porodu. Nechte si zaslat DVD s programem jako vzorek zdarma.

Účetní software STEREO - zkušební verze zdarma

Ekonomický software STEREO je kompletní systém pro účetní firmy, daňové poradce, malé firmy, živnostníky, nevýdělečné organizace. Zjednoduší práci, pro opakované úkony program nabídne chytré funkce. Mnoho údajů vyplňuje automaticky podle zadaných pravidel. Stáhněte si zkušební verzi zdarma.

Prezentační DVD - obalová technika a materiály

Nové prezentační DVD obsahuje cca 50 video souborů – celkem 3,5 hodiny (kvalitní rozlišení 750 x 576, 25 snímků za vteřinu), cca 50 pdf prospektů

v2