Kalendáře

Vzorky svatebních oznámení zdarma

Na níže uvedené adrese si můžete objednat až dva vzorky zdarma svatebních oznámení, abyste se na vlastní oči přesvědčili o nabízené kvalitě.

Vytiskněte si zdarma vlastní kalendář podle připravené šablony

Na uvedeném odkazu si můžete z připravených šablon k tisku PDF zhotovit Vaše individuální kalendáře. Nejen vzorek zdarma.

Dva vybrané vzorky svatebních oznámení zdarma

Prodejce slibuje skutečný rozdíl v kvalitě zpracování, proto nabízí vzorky zdarma. V poště získáte i vzorek tisku. Vyberte si hned dva vzorky zdarma svatebních oznámení!

Vybíráte svatební oznámení? Vyzkoušejte dva vzorky zdarma!

V katalogu prodejce svatebních oznámení najdete jednotlivé výrobky rozčleněné do konkrétnějších podkategorií: klasická svatební oznámení, netradiční svatební oznámení, elegantní svatební oznámení, levná svatební oznámení, luxusní svatební oznámení. Zdarma můžete dostat až 2 vzorky svatebních oznámení zdarma, která si vyberete. O vzorky zdarma stačí jen požádat e-mailem.

Kolekce vzorků zdarma firemních přání a novoročenek

Kolekce vzorků zdarma obsahuje reprezentativní výběr z nabídky novoročenek a dárků. Zdarma obdržíte vzorky klasických papírových novoročenek, čokoládových dárků a CD novoročenky.

Pošlete e-mail a získáte vzorek produktů kvalitní tiskárny zdarma

Společnost Tisk.digi.cz nabízí vzorek tisku zdarma, abyste se mohli přesvědčit o kvalitě služeb této firmy. Vzorky zdarma se hodí především pro kontrolu barevnosti a kvality tisku a její případné doladění. Pokud máte zájem o výtisk vzorku zdarma, stačí jednoduše poslat e-mail s konkrétním požadavkem.

Vzorky zdarma - Novoročenky Stylcard

Přemýšlíte o novoročence na rok 2011? Vyberte si model, který se Vám nejvíce líbí a Stylcard.cz Vám zašle 1 vzorek zdarma.

Vzorky zdarma - novoročenky 2011

Začínáte přemýšlet o novoročenkách? Objednejte si vzorky novoročenek zdarma.

Vzorek kalendáře 2010 zdarma

Využijte možnosti nechat si vytisknout ZDARMA svůj kalendář velikosti A4 (210 x 297 mm) ve vysoce lesklém provedení. S vlastní fotkou.

v2