Pro ženy

Vyzkoušejte vzorky zdarma Slow Age od VICHY

Pokud odpovíte na 4 otázky ohledně vaší plati, můžete si nechat zaslat jeden ze dvou vzorků zdarma denní kosmetiky od VICHY.

Vzorky inkontinečních pomůcek zdarma Abena

ABENA nabízí ucelený soubor pomůcek pro inkontinentní pacienty. Vyzkoušejte jejich výrobky, které obdržíte v diskrétním balení. Vyplňte prosím formulář pro získání vzorků výrobků zdarma. Pokud jste ze Slovenské republiky, vyplňte prosím formulář na www.abena.sk

Soutěžte o vzorky zdarma francouzské kosmetiky Mixa

Zjistíte, jaké produkty Mixa jsou pro vaši pleť nejvhodnější a zúčastněte se soutěže o vzorky francouzské kosmetiky.

Nechte se unést nabídkou vzorků látek zdarma

Na stránce pod odkazem máte možnost objednat si vzorek zdarma od každé nabízené látky. Asi 8 x 10cm velký vzorek zdarma Vám dává možnost přesvědčit se o jakosti a barevném provedení látky.

Moderní žehlící prkno na vyzkoušení - vzorek zdarma

Po vyplnění krátké ankety pod odkazem máte možnost zcela zdarma a nezávazně vyzkoušet skutečnou revoluci v žehlení. Vyzkoušejte nové žehlící prkno renomované firmy Laurastar jako vzorek zdarma.

Objednejte si až pět vzorků potahových látek zdarma

Pod odkazem níže si můžete objednat vzorky zdarma potahových látek. Vyberte si až 5 vzorků, firma Vám je zašle jako vzorky zdarma poštou na adresu, kterou vyplníte ve formuláři.

Vzorky nehtů Nailene zdarma

Staňte se testerem firmy Nailene. Vyplňte dotazník přiložený pod odkazem a dostanete za to poštou vzorky umělých nehtů zdarma.

Menstruační tampony o.b. jako vzorek zdarma

Vyzkoušejte vzorky zdarma menstruačních tamponů známé značky o.b. Napište si ve formuláři o tampon o.b. jako vzorek zdarma.

Nové DVD jako vzorek zdarma s cviky pro posílení svalů pánevního dna

Objednejte si jako vzorek zdarma nové výukové DVD s názornými ukázkami a sestavami cviků, jejichž správné a pravidelné praktikování přináší údajně velmi dobré výsledky, a to až v 80 % případů. Začněte správně cvičit už dnes a objednejte si vzorek zdarma. Spolu s DVD si můžete současně - rovněž jako vzorky zsdarma - objednat další materiály a vzorky zdarma.

Dámské inkontinenční vložky TENA Lady Ultra Mini - vzorek zdarma

Vyzkoušejte si zdarma vzorek inkontinenčních vložek TENA Lady Ultra Mini, které od prodejce obdržíte v diskrétním balení! Chcete-li si objednat VZOREK ZDARMA, vyplňte prosím objednávkový formulář a odešlete.

v2