Pro děti

Dětský zubní kartáček se vzorkem pasty zdarma

Objednejte si cvičný dětský zubní kartáček a získáte zdarma vzorek zubní pasty Elmex.

Zdarma SIM karta Gorila mobil

GORILÍ SIMKA ZADARMO. Bez závazků a rovnou pod nos. Super vzorek zdarma.

Dětské inkontinenční pomůcky - vzorky zdarma

Pomůcky značky Tena nabízejí ochranu při samovolném úniku moči. Proč je tedy nevyzkoušet objednáním vzorku zdarma, který Vám bude zaslán v diskrétním balení? Objednáním vzorku zdarma se k ničemu nezavazujete.

Vzorek zdarma magnetické stavebnice Profi-Mag

Vzorek zdarma Magnetické stavebnice Profi-Mag (2x kulička + 3x magnetická tyčka + 1x výplň). Fascinující magnetická stavebnice, která nikdy neomrzí. Jedná se o hračku s nekonečnými možnostmi, stále je možné tvořit nové a nové tvary. Vzorky zdarma jsou jen miniaturními ukázkami možností, které stavebnice nabízí. Stavebnice stimuluje prostorovou představivost, kreativitu a tvořivost a rozvíjí manuální a motorické schopnosti.

Vzorky zdarma - Calendulis Plus Cream

Trpíte ekzémem a lupénkou zkuste oblíbený krém značky Calendulis Plus Cream. Vzorky zdarma si můžete vyžádat na stránce www.dermasmart.cz

Vzorky zdarma - mléčná kojenecká výživa Nutradefense

Prémiová péče mléčné kojenecké výživy Nutradefense zahrnuje 4 výjimečné produkty inspirované mateřským mlékem. Produkty počáteční i pokračovací mléčné výživy zahrnují výživu pro kojence od narození alespoň do 3 let věku dítěte a skýtají plnohodnotnou i doplňkovou alternativu pestré dětské stravy.
Jestli chcete zaslat vzorek zdarma, zaregistrujte se na webové stránce www.nutradefense.cz

Vzorky zdarma - Beba 2 Pro

Pokračovací kojenecké výživy určené pro děti od ukončeného 6. měsíce, po dohodě s lékařem možné již od ukončeného 4. měsíce a juniorské pokračovací výživy určené pro děti od ukončeného 10. měsíce. V kritickém období zavádění nemléčných příkrmů je dítě vystaveno vyššímu riziku vzniku infekcí a průjmů. Výrobky BEBA Pro a BEBA H.A. Premium přirozeně posilňují obranyschopnost díky obsahu aktivních bakterií Bifidus BL, které se nacházejí ve střevě plně kojených dětí.
Chcete vyzkoušet BEBA 2 Pro?? Kontaktujte nás na infolince Nestlé 800 135 135 a rádi Vám vzorek zašleme!

Vzorky zdarma - dětské biopotraviny

Maminkám nebo tatínkům, kteří si napíší během září na e-mail goldim@goldim.cz budou zaslány vzorky pokračovacích biomlék, biokaší nebo bio-granulovaných čajů ZDARMA.

Zdarma katalog pomůcek BENJAMIN

Pestrá paleta novinek, které máte možnost najít exkluzivně pouze v katalogu BENJAMIN. Nakoukněte pod pokličku nového katalogu pomůcek a nechte se jim unést do světa dětských her.

v2