Pro zvířata

Vzorky krmiva Platinum Natural zdarma

Krmivo Platinum je polosuché krmivo vhodné pro psy všech plemen. Vstupní surovinou číslo 1 je čerstvé maso určené pro lidskou spotřebu, které tvoří v každé receptuře minimálně 70% podíl. Objednejte si zdarma vzoreček superprémiového krmení pro psy Platinum Natural.

Vzorky zdarma zahraničního krmiva pro zvířata

Na níže uvedené stránce stačí vyplnit formulář, vybrat typ vašeho zvířete a potvrdit. Firma nabízí na výběr z krmiva pro následující zvířata: Pták, kočka, pes, ryba a jiné.

Vzorek zdarma krmiva pro psa ze sortimentu Fitmin

Napište si o vzorek zdarma pro Vašeho psa na adresu fitmin@fitmin.cz. Do mailu nezapomeňte uvést pro jakého psa je vzorek určený (plemeno nebo váha psa v dospělosti, jeho věk a aktuální fyzická kondice) a samozřejmě adresu pro zaslání. Vzorečky firma expeduje do 2 týdnů od jejich vyžádání.

Road show 2014 - veterináři zdarma pro vaše psy

I letos se vydá pojízdná veterinární poradna Pedigree® navštívit celkem 20 českých měst v rámci již šestého ročníku akce „Měsíc zdravého chrupu“. Vloni navštívila 19 měst. Studenti veterinární medicíny v průběhu června a července psy zdarma prohlédnou a vysvětlí, jak se účinně starat o jejich chrup a předvedou tak veterinární péče jako vzorek zdarma. Loňský ročník akce odhalil u vyšetřených pejsků jako nejčastější problém zubní plak. Bez dentálních problémů přitom bylo jen 23 % vyšetřených psů.

Vzorky krmiv pro psy zdarma včetně kalkulačky potravy

Vzorky zdarma výrobce odešle jednorázově všem zájemcům, kteří chtějí doporučená krmiva vyzkoušet a hledají pro svého mazlíčka to nejlepší. Stačí napsat na e-mail.

Vzorky krmiva pro vaše zvířecí miláčky zdarma

Objednejte si vzorky krmiva pro své zvířecí miláčky zdarma. Na výběr jsou vedle vzorků zdarma pro psy a kočky také vzorky zdarma pro ptáky, ryby a další druhy.

Vzorek krmiva pro psy Puffins zdarma

Máte-li zájem o vyzkoušení vzorku zdarma krmiva značky Puffins, napište na kontaktní formulář zprávu ve stylu: "Mám zájem o vyzkoušení vzorečku Puffins zdarma. Děkuji..."

Vzorek zdarma sáčků na psí exkrementy Buddy-dog

Vzorek zdarma novinky na českém trhu - sáčků na psí exkrementy Buddy-dog. Tyto sáčky se speciálními sběrnými lištami oceníte při procházkách s Vaším čtyřnohým miláčkem. Výrobce na vyžádání zašle testovací vzorek zdarma.

Nové krmivo pro psy - vzorek zdarma

Přírodní, neextrudované, suché krmivo pro psy všech velikostí vyráběné za "studena". Využijte možnosti "ochutnat" díky vzorku zdarma superprémiové krmivo německého výrobce Platinum Natural Food.

Granule pro kočky, psy a koně - vzorky zdarma

Vyžádejte si vzorky krmiva - granulí - zdarma. Firma Vám je zdarma také doveze, poštou vzorky neposílá. V nabídce vzorků zdarma jsou granule pro kočky, psy a koně, a to různých plemen i věku.

v2