Pro dospělé

Vyberte si zdarma vzorek samolepky na auto

Tyto samolepky jsou jen pro registrované zákazníky. Firma zasílá 1 ks jako vzorek zdarma. Stačí si jen vybrat jakou chcete a firma ji jako vzorek zdarma doručí na vaši adresu. K této položce není účtováno poštovné.

Vzorky zdarma Vehicle samolepek už nyní!

Za zaslanou obálku s poštovní známkou dostanete obratem balík nejrůznějších samolepek s logem Vehicle.

Napište si o vzorky zdarma rockových samolepek

Vzpomenete si, kdy vám někdo naposled dal něco zadarmo? Těžký co? Tak nevzpomínejte a raději si objednejte rockovou samolepku neb rockovej plakát s designem Rock je slušná muzika. Samolepka je běžnou součástí nákupu u nás, ale pokud třeba nebudete chtít tričko, mikinu nebo další slušný věci a budete toužit jen po samolepce nebo plakátu, na nic nečekejte a šup s nima do koše. Je to zadarmo a to platí i o balném a poštovném.

Sháníte samolepku Radia Beat? Nabízíme vzorky zdarma

Napište si samolepku Radia BEAT zdarma. Máte-li ovšem cestu okolo a chcete-li se v rádiu zastavit třeba i na kus řeči - pak si můžete samolepky vyzvednout na recepci Radia Beat, Vinohrady, Říčanská 3.

Samolepky Svobodných a další propagační materiály jako vzorky zdarma

Na zadanou adresu vám bude zaslán malý propagační balíček obsahující placku strany Svobodných, samolepku Volím Stranu svobodných občanů, letáky a obě petice.

Samolepka s lyžařem SNOW jako vzorek pro každého nadšence zdarma!

Známý portál pro běžecké lyžování pro vás připravil nové vyřezávané samolepky s lyžařem SNOW! Jsou nabízeny jako vzorky zdarma, tedy bezplatně, a to v provedení černém (vhodné na světlé podklady) a bílém (vhodné na tmavé podklady), a to ve dvou rozměrech. Samolepky jsou určeny pro všechny, kdo mají rádi lyžování a fandí časopisu a portálu SNOW.

Tištěný katalog vín jako vzorek zdarma

Barevný tištěný katalog vín pro rok 2013 - 2014, platný do 31.5.2014. Je tištěn na formátu A4 a má 246 stran. Katalog firma zasílá jako vzorek zdarma poštou po vyplnění níže uvedeného formuláře.

Vzorky zdarma pro gastro provozovny

Tato služba vzorků zdarma určena pouze pro gastro provozovny, takže v objednávce je uvést název a adresu podniku, kam budou vzorky zaslány.

Vzorek zdarma krému Retinol Vitamin A proti tvorbě vrásek

Denní krém Retinol Vitamin A vyhladí podle výrobce Vaše vrásky a zastaví proces stárnutí – zcela bez parabenů. Vyzkoušejte vzorek zdarma.

Otestujte díky vzorku zdarma vzdušnou vlhkost ve své domácnosti

Po vyplnění dotazníku Vám bude zaslán jako vzorek zdarma jednorázový tester Ceresit STOP VLHKOSTI. Snadno tak zjistíte, jakou vzdušnou vlhkost máte ve zvolené místnosti a zda využijete odvlhčovač Ceresit STOP VLHKOSTI.

v2