Pro dospělé

Vyberte si zdarma vzorek samolepky na auto

Tyto samolepky jsou jen pro registrované zákazníky. Firma zasílá 1 ks jako vzorek zdarma. Stačí si jen vybrat jakou chcete a firma ji jako vzorek zdarma doručí na vaši adresu. K této položce není účtováno poštovné.

Vzorky zdarma Vehicle samolepek už nyní!

Za zaslanou obálku s poštovní známkou dostanete obratem balík nejrůznějších samolepek s logem Vehicle.

Napište si o vzorky zdarma rockových samolepek

Vzpomenete si, kdy vám někdo naposled dal něco zadarmo? Těžký co? Tak nevzpomínejte a raději si objednejte rockovou samolepku neb rockovej plakát s designem Rock je slušná muzika. Samolepka je běžnou součástí nákupu u nás, ale pokud třeba nebudete chtít tričko, mikinu nebo další slušný věci a budete toužit jen po samolepce nebo plakátu, na nic nečekejte a šup s nima do koše. Je to zadarmo a to platí i o balném a poštovném.

Sháníte samolepku Radia Beat? Nabízíme vzorky zdarma

Napište si samolepku Radia BEAT zdarma. Máte-li ovšem cestu okolo a chcete-li se v rádiu zastavit třeba i na kus řeči - pak si můžete samolepky vyzvednout na recepci Radia Beat, Vinohrady, Říčanská 3.

Samolepky Svobodných a další propagační materiály jako vzorky zdarma

Na zadanou adresu vám bude zaslán malý propagační balíček obsahující placku strany Svobodných, samolepku Volím Stranu svobodných občanů, letáky a obě petice.

Samolepka s lyžařem SNOW jako vzorek pro každého nadšence zdarma!

Známý portál pro běžecké lyžování pro vás připravil nové vyřezávané samolepky s lyžařem SNOW! Jsou nabízeny jako vzorky zdarma, tedy bezplatně, a to v provedení černém (vhodné na světlé podklady) a bílém (vhodné na tmavé podklady), a to ve dvou rozměrech. Samolepky jsou určeny pro všechny, kdo mají rádi lyžování a fandí časopisu a portálu SNOW.

Tištěný katalog vín jako vzorek zdarma

Barevný tištěný katalog vín pro rok 2013 - 2014, platný do 31.5.2014. Je tištěn na formátu A4 a má 246 stran. Katalog firma zasílá jako vzorek zdarma poštou po vyplnění níže uvedeného formuláře.

Vzorky zdarma pro gastro provozovny

Tato služba vzorků zdarma určena pouze pro gastro provozovny, takže v objednávce je uvést název a adresu podniku, kam budou vzorky zaslány.

Vzorek zdarma krému Retinol Vitamin A proti tvorbě vrásek

Denní krém Retinol Vitamin A vyhladí podle výrobce Vaše vrásky a zastaví proces stárnutí – zcela bez parabenů. Vyzkoušejte vzorek zdarma.

Yes lubrikačního gelu na bázi vody 7 ml - vzorek zdarma

Vzorek zdarma prvního lubrikačního gelu v bio kvalitě. Díky schopnosti zvlhčovat a zároveň lubrikovat zpříjemňuje sexuální život žen v jejich problematických obdobích.