Pro ženy

Katalog kosmetické značky Gerard‘s - vzorek zdarma

Katalog jako vzorek zdarma! Italská kosmetika Gerard‘s byla vytvořena v roce 1969 biochemikem Gerardem Barbery na základě koncepce bio – typologické metody a zavedením přírodních aktivních přísad do složení kosmetických prostředků. Pokud si přejete zaslat na Vaši adresu tištěný katalog všech produktů značky Gerard‘s jako vzorek zdarma, vyplňte formulář v připojeném odkazu.

Newsletter módní značky Halens. Nejen vzorek zdarma, ale pravidelný odběr

Pokud Vás zajímají novinky ze světa módy, přihlaste se k odběru newsletteru značky Halens. Dostanete nejen vzorek zdarma, tento newsletter Vám bude pravidelně chodit na Váš e-mail. Stačí vyplnit formulář.

Program ProMaminky pro těhulky a rodičky na DVD jako vzorek zdarma

ProMaminky je nový program vytvořený speciálně pro těhotné ženy a čerstvé maminky, který Vám díky zpevnění hlavních svalových skupin pomůže získat zpět kontrolu nad svým tělem i po porodu. Nechte si zaslat DVD s programem jako vzorek zdarma.

Získejte sadu miniproduktů Vichy zdarma

V partnerských lékárnách VICHY dostanete k nákupu jakékoliv péče o pleť nebo make-upu atraktivní kosmetickou taštičku se sadou vzorků zdarma v hodnotě 400 Kč.

Vzorek zdarma české profikosmetiky na francouzských základech

Než zakoupíte kosmetický přípravek, vyzkoušejte si jeho vhodnost a účinek na pleť na vzorku zdarma. Stačí pouze vyplnit jednoduchý formulář. Odborníci z Vámi zaslaných informací slibují vyhodnotit vhodný přípravek jako vzorek zdarma pro optimální péči dle skutečných potřeb Vaší pleti.

Vzorek zdarma laku na nehty Nailene

Tento vzorek zdarma pochází ze zahraničí, zásilka tedy půjde poštou déle, ale proč přesto nevyzkoušet vzorek zdarma? Stačí vyplnit anglický formulář, pozor ovšem na diakritiku, v angličtině se nepoužívá....!

Dva vybrané vzorky svatebních oznámení zdarma

Prodejce slibuje skutečný rozdíl v kvalitě zpracování, proto nabízí vzorky zdarma. V poště získáte i vzorek tisku. Vyberte si hned dva vzorky zdarma svatebních oznámení!

Vybíráte svatební oznámení? Vyzkoušejte dva vzorky zdarma!

V katalogu prodejce svatebních oznámení najdete jednotlivé výrobky rozčleněné do konkrétnějších podkategorií: klasická svatební oznámení, netradiční svatební oznámení, elegantní svatební oznámení, levná svatební oznámení, luxusní svatební oznámení. Zdarma můžete dostat až 2 vzorky svatebních oznámení zdarma, která si vyberete. O vzorky zdarma stačí jen požádat e-mailem.

Vzorky zdarma inkontinenčních, kosmetických i zdravotnických pomůcek MoliKlubu

Stačí vyplnit formulář a firma MoliKlub Vám zdarma zašle vzorky jí nabízených výrobků. V nabídce jsou vzorky zdarma inkontinenčních pomůcek, dětské a dámské hygieny,kosmetiky, zdravotnického materiálu a další.

Burberry rozdává vzorky zdarma své nové vůně Body

Na trh přišla nová vůně Body od značky Burberry. Právě nyní se rozjíždí akce na Facebooku, kdy vám po zadání adresy přijde vzorek Body zdarma.

v2