Jídlo

Vzorky receptářů Dr. Oetker zdarma

Když pošlete 10 čárových kódů z výrobků Dr.Oetker, zajistíte si pravidelné zasílání receptářů Dr.Oetker s zajímavými recepty až domů. Viz níže.

Ochutnejte okurkovou fidorku! Vzorek je zdarma

Mléčná fidorka s kyselou okurkou. Nečekaně vyladěná kombinace chutí sladké čokolády a kyselé okurky. Ochutnejte vzorek zdarma! Nebo se v tomto případě jedná jen o povedený vtip? :-)

Vzorky zdarma pro gastro provozovny

Tato služba vzorků zdarma určena pouze pro gastro provozovny, takže v objednávce je uvést název a adresu podniku, kam budou vzorky zaslány.

Smlsněte si zdarma na inspiraci od Knorru

Vyberte vzorek pochoutky, který si přejete zdarma zaslat na Vaši adresu. V nabídce je gyros s česnekovým dresinkem a kebab s paprikovým dresinkem. Vyzkoušejte vzorek Knorru zdarma! Zdarma je i poštovné.

Vzorky zdarma - mléčná kojenecká výživa Nutradefense

Prémiová péče mléčné kojenecké výživy Nutradefense zahrnuje 4 výjimečné produkty inspirované mateřským mlékem. Produkty počáteční i pokračovací mléčné výživy zahrnují výživu pro kojence od narození alespoň do 3 let věku dítěte a skýtají plnohodnotnou i doplňkovou alternativu pestré dětské stravy.
Jestli chcete zaslat vzorek zdarma, zaregistrujte se na webové stránce www.nutradefense.cz

Vzorky zdarma - Beba 2 Pro

Pokračovací kojenecké výživy určené pro děti od ukončeného 6. měsíce, po dohodě s lékařem možné již od ukončeného 4. měsíce a juniorské pokračovací výživy určené pro děti od ukončeného 10. měsíce. V kritickém období zavádění nemléčných příkrmů je dítě vystaveno vyššímu riziku vzniku infekcí a průjmů. Výrobky BEBA Pro a BEBA H.A. Premium přirozeně posilňují obranyschopnost díky obsahu aktivních bakterií Bifidus BL, které se nacházejí ve střevě plně kojených dětí.
Chcete vyzkoušet BEBA 2 Pro?? Kontaktujte nás na infolince Nestlé 800 135 135 a rádi Vám vzorek zašleme!

Vzorky zdarma - Xylitol

Xylitol je prírodné sladidlo, ktoré udržiava nízku a stabilnú hladinu krvného cukru. Pomaly sa vstrebáva a trávi, takže navodzuje pocit sýtosti. Čistý xylitol je biely kryštalický prášok, ktorý vyzerá a chutí ako cukor. Neškodí zubom a má o tretinu menej kalórií ako repný cukor, pri rovnakej sladivosti.
Jestli chcete vyzkoušet toto přírodní sladidlo vyžádejete si vzorky zdarma.

Vzorečky zdarma - pasta Sambal Badjak

Chcete získat vzorek pikantní pasty Sambal Badjak? Stačí, když se zastavíte na stánku na některé z příštích promo akcí. Seznam těchto akcí je uveden na stránce www.dochutsito.cz

Vzorky zdarma - Café Jordán

Káva Café Jordán je pražena pouze z nejkvalitnějších kávových bobů dostupných na světovém trhu. Výroba je zásadně ruční a velmi přísně sledovaná. Směsi jsou zcela unikátní a způsob přípravy zaručuje stejnoměrné zabarvení i velikost kávových zrn. Ochutnejte kávu Café Jordán a sami posuďte její výjimečnou chuť a intenzivní vůni. Objednejte si vzorky zdarma.

Vzorky zdarma - dětské biopotraviny

Maminkám nebo tatínkům, kteří si napíší během září na e-mail goldim@goldim.cz budou zaslány vzorky pokračovacích biomlék, biokaší nebo bio-granulovaných čajů ZDARMA.

v2