Ostatní

Vzorky podlahovin ve formátu A4 zdarma

A1 podlahy nabízí zaslání vzorky podlahovin zdarma. Před objednáním podlahoviny se můžete podle vzorku ujistit, že Váš výběr dekoru a odstínu skutečně odpovídá Vašim představám. Pokud se Vám líbí více designů a nemůžete se sami okamžitě rozhodnout, můžete Váš výběr vzorků konzultovat s přáteli.

Vzorky inkontinečních pomůcek zdarma Abena

ABENA nabízí ucelený soubor pomůcek pro inkontinentní pacienty. Vyzkoušejte jejich výrobky, které obdržíte v diskrétním balení. Vyplňte prosím formulář pro získání vzorků výrobků zdarma. Pokud jste ze Slovenské republiky, vyplňte prosím formulář na www.abena.sk

Vzorek obkladů zdarma na obkladyrepa.cz

Přírodní kámen, či dokonalé imitace kamene to jsou věci, jejichž krásu není možné dokonale zachytit fotografiemi nebo popsat slovy. Každý typ obkladu disponuje jedinečnou strukturou, povrchem a barevným odstínem. Ať už se jedná o obklady na fasádu, či do kuchyně, zákazník chce mít vždy jistotu, že své koupě nebude po dodání zboží litovat. Vyzkoušejte vzorky a při objednávce je budete mít zdarma.

Zdarma SIM karta Gorila mobil

GORILÍ SIMKA ZADARMO. Bez závazků a rovnou pod nos. Super vzorek zdarma.

Vyberte si zdarma vzorek samolepky na auto

Tyto samolepky jsou jen pro registrované zákazníky. Firma zasílá 1 ks jako vzorek zdarma. Stačí si jen vybrat jakou chcete a firma ji jako vzorek zdarma doručí na vaši adresu. K této položce není účtováno poštovné.

Vzorky zdarma Vehicle samolepek už nyní!

Za zaslanou obálku s poštovní známkou dostanete obratem balík nejrůznějších samolepek s logem Vehicle.

Napište si o vzorky zdarma rockových samolepek

Vzpomenete si, kdy vám někdo naposled dal něco zadarmo? Těžký co? Tak nevzpomínejte a raději si objednejte rockovou samolepku neb rockovej plakát s designem Rock je slušná muzika. Samolepka je běžnou součástí nákupu u nás, ale pokud třeba nebudete chtít tričko, mikinu nebo další slušný věci a budete toužit jen po samolepce nebo plakátu, na nic nečekejte a šup s nima do koše. Je to zadarmo a to platí i o balném a poštovném.

Sháníte samolepku Radia Beat? Nabízíme vzorky zdarma

Napište si samolepku Radia BEAT zdarma. Máte-li ovšem cestu okolo a chcete-li se v rádiu zastavit třeba i na kus řeči - pak si můžete samolepky vyzvednout na recepci Radia Beat, Vinohrady, Říčanská 3.

Samolepky Svobodných a další propagační materiály jako vzorky zdarma

Na zadanou adresu vám bude zaslán malý propagační balíček obsahující placku strany Svobodných, samolepku Volím Stranu svobodných občanů, letáky a obě petice.

Samolepka s lyžařem SNOW jako vzorek pro každého nadšence zdarma!

Známý portál pro běžecké lyžování pro vás připravil nové vyřezávané samolepky s lyžařem SNOW! Jsou nabízeny jako vzorky zdarma, tedy bezplatně, a to v provedení černém (vhodné na světlé podklady) a bílém (vhodné na tmavé podklady), a to ve dvou rozměrech. Samolepky jsou určeny pro všechny, kdo mají rádi lyžování a fandí časopisu a portálu SNOW.

v2