Ostatní

Samolepky zdarma nebo za korunu jako vzorky zdarma

Objednejte si vzorky zdarma samolepek, v nabídce je široká šíře motivů.

Vzorky gumokaučukových kroužků PRESS zdarma

Vzorek zdarma vysoce kvalitních gumokaučukových kroužků PRESS®, vyrobených řezáním z pryžových hadic (tzv. veloduší). Jejich povrchová úprava zvyšuje odolnost proti predčasné vulkanizáci povětrnostními vlivy, což i u vzorků zdarma umožňuje opakované použití.

Vzorek barevných pramínků do vlasů z peříček zdarma

Jste kadeřnictví nebo kadeřnický salon? Zaregistrujte se na stránkách firmy a ta Vám zašle vzorek pramínků z pravých peříček nebo syntetického pramínku včetně poštovného - vzorek kompletně zdarma.

Vzorek semen kaktusů zdarma

V rámci reklamní akce zasílá zahradnictví www.kaktusy.cz zdarma poštou jednu porci semen krásně kvetoucích a dekorativních kaktusů každému, kdo si o takový vzorek zdarma napíše e-mailem.

Dva vybrané vzorky svatebních oznámení zdarma

Prodejce slibuje skutečný rozdíl v kvalitě zpracování, proto nabízí vzorky zdarma. V poště získáte i vzorek tisku. Vyberte si hned dva vzorky zdarma svatebních oznámení!

Vybíráte svatební oznámení? Vyzkoušejte dva vzorky zdarma!

V katalogu prodejce svatebních oznámení najdete jednotlivé výrobky rozčleněné do konkrétnějších podkategorií: klasická svatební oznámení, netradiční svatební oznámení, elegantní svatební oznámení, levná svatební oznámení, luxusní svatební oznámení. Zdarma můžete dostat až 2 vzorky svatebních oznámení zdarma, která si vyberete. O vzorky zdarma stačí jen požádat e-mailem.

Jeden pár bambusových ponožek zdarma

Vyzkoušejte jeden pár bambusových ponožek jako vzorek zdarma. Revoluční materiál zajistí vašim nohám nepřekonatelný pocit sucha, jelikož odvádí pot až čtyřikrát rychleji než bavlna. Už samotným vzorkem zdarma zabráníte i tvorbě plísní.

Vzorky mozaikových omítek Barlet zdarma

Vybrali jste si z široké nabídky mozaikových omítek BARLET, avšak před závaznou objednávkou ještě váháte a chcete si být 100% jisti vybraným odstínem, případně máte vícero "favoritů" a nemůžete se rozhodnout? Právě pro Vás jsou připraveny až tři vzorky zdarma.

Kolekce vzorků zdarma firemních přání a novoročenek

Kolekce vzorků zdarma obsahuje reprezentativní výběr z nabídky novoročenek a dárků. Zdarma obdržíte vzorky klasických papírových novoročenek, čokoládových dárků a CD novoročenky.

Pěkný banner pořídíte levně, vzorek dokonce úplně zdarma

V nabídce firmy Levnebannery.cz najdete unifikované rozměry PVC bannerů, takže nemusíte rozmýšlet rozměr, ale zvolíte si ten, který vám dle vašich potřeb bude nejvíce vyhovovat. Rozměry byly voleny tak, aby vyhovovaly vašim požadavkům a při výrobě vznikal co nejmenší odpad. O to se ujistíte už podle vzorku zdarma: Pokud chcete materiál banneru a kovové očko vidět dřív, než objednáte, můžete si zdarma objednat vzorek, který firma obyčejnou poštou na vaši adresu.

v2