Kosmetika

Soutěžte o vzorky zdarma francouzské kosmetiky Mixa

Zjistíte, jaké produkty Mixa jsou pro vaši pleť nejvhodnější a zúčastněte se soutěže o vzorky francouzské kosmetiky.

Vstup do VIP Klubu L'Oréal Paris jako vstupenka pro řadu vzorků zdarma

Vítejte v sekci Můj VIP Klub známé značky L'Oréal Paris! Zaregistrujte se, abyste mohli využít speciálních nabídek a získávat exkluzivní kosmetické dárky jako vzorky zdarma. A také abyste obdrželi doporučení pro výběr výrobků šitých na míru podle vašeho profilu či abyste si mohli uložit vaše oblíbené výrobky, videa, články a rady expertů jako vzorků zdarma na stránkách společnosti, a to tak dlouho, jak jen budete chtít.

Vzorek zdarma od značky ESCADA

Vzorek zdarma voňavky Tan Sunset odpovídá duchu populárních módních vůní ESCADA založených na originálním propojení květinových a ovocných tónů. Ve vzorku zdarma najdeme kombinaci nových akordů exotického ovoce v kontrastu s tropickou smyslností, což dohromady vytváří svěží a okouzlující aroma.

Získejte sadu miniproduktů Vichy zdarma

V partnerských lékárnách VICHY dostanete k nákupu jakékoliv péče o pleť nebo make-upu atraktivní kosmetickou taštičku se sadou vzorků zdarma v hodnotě 400 Kč.

Vzorek zdarma laku na nehty Nailene

Tento vzorek zdarma pochází ze zahraničí, zásilka tedy půjde poštou déle, ale proč přesto nevyzkoušet vzorek zdarma? Stačí vyplnit anglický formulář, pozor ovšem na diakritiku, v angličtině se nepoužívá....!

Vzorky zdarma inkontinenčních, kosmetických i zdravotnických pomůcek MoliKlubu

Stačí vyplnit formulář a firma MoliKlub Vám zdarma zašle vzorky jí nabízených výrobků. V nabídce jsou vzorky zdarma inkontinenčních pomůcek, dětské a dámské hygieny,kosmetiky, zdravotnického materiálu a další.

Mentolové kapesníčky Kleenex Balsam Fresh zdarma

Kleenex Balsam Fresh – Potěšte Vaše blízké extra péčí. Rozdává se 20.000 vzorků mentolových kapesníčků zdarma. Kromě výtažků z měsíčku lékařského obsahuje vzorek zdarma obsahuje navíc mentol aroma pro snazší dýchání.

Burberry rozdává vzorky zdarma své nové vůně Body

Na trh přišla nová vůně Body od značky Burberry. Právě nyní se rozjíždí akce na Facebooku, kdy vám po zadání adresy přijde vzorek Body zdarma.

v2